HAKKIMIZDA

YEDEK PARÇA SATINALIRKEN İLKENİZ OLSUN

İlke Otomotiv, 2003 yılında İkitelli Organize Sanayi Sitesi’nde oto tamir servisi olarak kurularak otomotiv sektöründe  yolculuğuna başladı. Firma, oto tamir servisinde elde ettiği deneyimlerle 2006 yılında Esenyurt Fatih Oto Sanayiisi’nde ilk şubesini açarak yedek parça sektörüne giriş yapmıştır. İhtiyaç duyulan otomotiv yedek parçalarını kısa zamanda müşterilerine sunarak, sektördeki yerini hızla almıştır. Hizmetteki faydanın  her iki tarafın yararına olması gerektiğini prensip edinen İlke Otomotiv, müşterisinin memnuniyetini ve yedek parça çeşitliliğini daha üst seviyeye çıkarmak için 2. Şubesini de 2016 tarihinde  açmıştır.

Kurulduğu günden bu yana yenilikçiliğe, teknolojiye ve inovasyona önemli ölçüde yatırım yapan İlke Otomotiv, sürdürülebilir ve çevreci bir anlayışla işletmelerinde otomasyon sistemini kurarak koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle e-ticaretle müşterisine de dijital hizmet sunmaya başlamıştır. Binek ve hafif ticari araç gruplarındaki yedek parça satış hizmetini Müşterisine en uygun fiyat ve kaliteli hizmetle sunmayı ilke edinmiştir.

İlke otomotiv, ‘Müşteri şikâyete değil teşekküre gelmelidir!’ Sloganıyla sürdürülebilir ve sosyal sorumluluk anlayışıyla hareket ederek geleceğe kendini yenileyerek giren bir işletmedir.

Vizyonumuz: Perakende yedek parça sektöründe teknolojik değişimlere ayak uydurarak müşteri değeri ve tatminini sağlamaktır.

Misyonumuz: İhtiyaç duyulan yedek parçayı sürekli çeşitlendirerek müşteriye en kısa zamanda en uygun fiyatta ve en iyi hizmetle sunmaktır.

X